Telefon satelitarny Thuraya XT-Lite

Najmniejszy na rynku telefon satelitarny

Telefon Thuraya XT-Lite to nowy model telefonu satelitarnego firmy Thuraya, który osiągnął niespotykany wcześniej stopień miniaturyzacji. Jest to jeden z najmniejszych telefonów satelitarnych dostępnych obecnie na rynku, stanowiący idealne rozwiązanie dla wielu grup użytkowników – oczekujących możliwości kontaktu ze „Światem” w lokalizacjach nie objętych zasięgiem konwencjonalnych systemów telekomunikacyjnych.

Dzięki swoim małym rozmiarom model Thuraya XT-Lite zmieści się do każdej kieszeni. Model ten charakteryzuje się także tym iż jest niezwykle lekki. Waży zaledwie 186 g, co sprawia, że może śmiało być porównywany do tradycyjnych telefonów komórkowych.

Bogata funkcjonalność

Dzięki kompatybilności z innymi urządzeniami, telefon daje szerokie możliwości doboru różnych akcesoriów, które są niezbędne w różnych sytuacjach. W pamięci telefonu Thuraya XT-Lite można zapisać wiele numerów telefonów, oraz innych przydatnych informacji. Dodatkową zaletą tego niewielkiego telefonu jest wielojęzyczne menu, a także prosty, przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika co sprawia, iż korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne.