Terminal samochodowy BGAN Explorer 727

Pełna mobilność

Terminal (telefon satelitarny i modem satelitarny) INMARSAT BGAN Explorer 727 przekształci Twój pojazd w prawdziwe, w pełni mobilne centrum dowodzenia. Oznacza to, że będziesz miał dostęp do telefonu i internetu we własnym pojeździe niezależnie od jego lokalizacji. Explorer 727 to urządzenie przeznaczone do zadań specjalnych. Został zaprojektowany by przetrwać ekstremalne warunki i zapewnić łączność ze światem podczas przemieszczania się. Większą część zestawu zajmuje antena, która przeznaczona jest do montażu na dachu samochodu dowolnego typu. Jej konstrukcja została tak zaprojektowana, by stale śledzić satelitę i przekazywać sygnał do terminalu, który instaluje się wewnątrz pojazdu. Telefon satelitarny wyposażony jest w 4 porty Ethernet umożliwiające podłączenie wielu użytkowników jednocześnie, 2 tradycyjne interfejsy telefoniczne oraz w port ISDN.

Szybka transmisja danych

Szybkie mobilne łącze internetowe to „być albo nie być”, w sytuacjach kryzysowych. Telefony satelitarne Explorer 727 umożliwiają dostęp do szerokopasmowej szybkiej transmisji danych, której prędkość sięga 432 kbit/s. Dzięki połączeniu dedykowanemu typu Streaming IP, którego prędkość może wynosić do 256 kbit/s, urządzenie nadaje się do przeprowadzania wideokonferencji oraz relacji na żywo. Dzięki zastosowaniu wielu różnych interfejsów terminal umożliwia prowadzenie transmisji danych i rozmów telefonicznych jednocześnie.

Pełna kontrola i globalny zasięg

Telefony satelitarne Explorer 727 zostały stworzone z myślą o przemieszczających się jednostkach wojskowych, urzędnikach rządowych, mediach i innych organizacjach będących stale w ruchu, dla których szybkość reakcji i stała łączność ze światem niezależnie od aktualnej lokalizacji to cechy najważniejsze.