Iridium Open Port (transmisja danych)

 

Transmisja danych i połączenia głosowe

Iridium OpenPort to pierwszy na świecie naprawdę globalny system umożliwiający korzystanie z usług głosowych i szybkiej transmisji danych. Iridium OpenPort jest bardzo prosty do zainstalowania i przyjazny w obsłudze. System umożliwia dostęp do trzech linii telefonicznych oraz do szybkiej transmisji danych, której prędkość wynosi do 128 kbps. Cechą charakterystyczną Iridium OpenPort są niewielkie rozmiary oraz waga. Bezkierunkowa antena może być zainstalowana w dowolnym miejscu na pokładzie w bardzo łatwy sposób. Instalacja nie wymaga stabilizowania, a samo urządzenie jest praktycznie bezobsługowe. Dodatkową zaletą anteny jest brak ruchomych części, co znacznie zmniejsza ryzyko awarii lub przestojów i obniża całkowity koszt eksploatacji.

 

Prostota obsługi i oszczędność kosztów

Modem satelitarny Iridium OpenPort zapewni Ci szybki zwrot zainwestowanych środków. W systemie zastosowano prosty i oszczędny plan usług, zapewniający niewielkie koszty połączeń fonicznych oraz satelitarnej transmisji danych. Łatwe do zainstalowania urządzenie OpenPort zapewnia także bieżące aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu masz pewność że Twoje urządzenie zawsze będzie działać poprawnie.

 

Globalny zasięg

Modem satelitarny Iridium OpenPort to najbardziej opłacalne rozwiązanie dla satelitarnych usług głosowych i transmisji danych, dostępne w dowolnym miejscu na ziemi. Spełni wszystkie Twoje wymagania biznesowe. Dzięki trzem osobnym liniom telefonicznym pozwala na jednoczesne korzystanie z usług przez kapitana i załogę, nawet podczas transmisji danych, a jego globalny zasięg zapewnia dostępność tych usług gdy ich potrzebujemy.


 
Copyright © 2014 www.marsat.pl - Design & Engine FineCMS.pl - strony www z systemem CMS