Telefon satelitarny Thuraya SG 2520

Trzy technologie zamknięte w jednym urządzeniu
Model SG-2520 to przełom w technologii łączności satelitarnej. Telefon ten łączy w sobie technologie: telekomunikacji satelitarnej, GSM oraz GPS. Jednocześnie zaliczany jest do najmniejszych urządzeń tego rodzaju. W połączeniu z niedużą wagą – zaledwie 170 g, stanowi doskonały mariaż jakości i wydajności. Usługi satelitarne sieci THURAYA obejmują swoim zasięgiem niemal jedną trzecią
powierzchni ziemi - zarówno obszary miejskie, niezurbanizowane, jak i morskie. „Dwu-systemowość” telefonu oznacza, iż użytkownik może go używać nie tylko w obszarach objętych zasięgiem satelitów Thuraya, ale także poza nimi, wykorzystując kompatybilne sieci GSM. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie wzrosła jakość i wydajność połączeń na kontynentach Azji, Afryki, Australii i Europy. Wbudowany odbiornik GPS wydatnie zwiększa możliwość orientacji geograficznej w trudnych terenach i bezpieczeństwo.

 

Bogata funkcjonalność

Odbieranie i nawiązywanie połączeń telefonicznych to jedno z podstawowych zadań realizowanych przez telefony satelitarne. Jednak model SG-2520 to znacznie więcej niż tylko telefon. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS doskonale nadaje się do określania aktualnej pozycji, rejestracji przebytej trasy i wyznaczania nowej.

Dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej telefony satelitarne Thuraya SG-2520 zapewniają wygodny dostęp do internetu. Umożliwiają także wysyłanie i odbieranie danych z prędkością do 60kbps, poprzez sieć satelitarną Thuraya. 
Copyright © 2014 www.marsat.pl - Design & Engine FineCMS.pl - strony www z systemem CMS