Telefon satelitarny Thuraya SO 2510

Najmniejszy telefon satelitarny

SO-2510 to nowy model telefonu satelitarnego firmy THURAYA, który osiągnął niespotykany wcześniej stopień miniaturyzacji. Jest to jeden z najmniejszych telefonów satelitarnych dostępnych obecnie na rynku, stanowiący idealne rozwiązanie dla wielu grup użytkowników – oczekujących możliwości kontaktu ze „Światem” w lokalizacjach nie objętych zasięgiem konwencjonalnych systemów telekomunikacyjnych.

Dzięki swoim małym rozmiarom model SO-2510 zmieści się do każdej kieszeni. Model ten charakteryzuje się także tym iż jest niezwykle lekki. Waży zaledwie 130 g, co sprawia, że może śmiało być porównywany do tradycyjnych telefonów komórkowych.

 

Niewielkie rozmiary - szeroka funkcjonalność

Telefony satelitarne THURAYA SO-2510 oferują możliwość utrzymywania łączności w miejscach, gdzie tradycyjne sieci GSM nie funkcjonują. Telefon oprócz połączeń głosowych zapewnia szereg innych i przydatnych funkcji. Najważniejsze to transmisja danych (GmPRS) o prędkości do 60 kbps, kontrola lokalizacji dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS, oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS.

Dzięki kompatybilności z innymi urządzeniami, telefon daje szerokie możliwości doboru różnych akcesoriów, które są niezbędne w różnych sytuacjach. W pamięci telefonu Thuraya SO-2510 można zapisać wiele numerów telefonów, oraz innych przydatnych informacji. Dodatkową zaletą tego niewielkiego telefonu jest wielojęzyczne menu, a także prosty, przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika co sprawia, iż korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne.


 
Copyright © 2014 www.marsat.pl - Design & Engine FineCMS.pl - strony www z systemem CMS