Telefon satelitarny Iridium 9555

Niewielkie gabaryty

Telefon satelitarny Iridium 9555 to najnowszy model z rodziny telefonów satelitarnych Iridium, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Telefon został zaprojektowany tak, by pracować wszędzie i zawsze bez wyjątków. Model 9555 to nie zabawka – nie robi zdjęć, nie nagrywa filmów video i nie odtwarza muzyki. Działa natomiast zawsze i wszędzie. Telefon został tak zaprojektowany by sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom w najbardziej ekstremalnych warunkach. W porównaniu do poprzedniego modelu - 9505A, telefony satelitarne Iridium 9555 są mniejsze, lżejsze i bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Dodatkową zaletą tego modelu jest możliwość wysuwania i chowania anteny.

 

Oporność i globalny zasięg

Wzmocniona obudowa - odporna na wodę (tzw. „kroploszczelność”), wstrząsy, zapylenie i piasek, to gwarancja niezawodności w każdych warunkach. Dodatkowo – telefon satelitarny Iridium 9555, jak każdy inny produkt działający w tym systemie, oferuje globalny zasięg i mobilność.

 

Bogata funkcjonalność

Poza standardowymi połączeniami głosowymi, telefony satelitarne Iridium 9555 umożliwiają również wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS (podlegające pewnym ograniczeniom – szczegóły – prosimy o kontakt), wiadomości e-mail, a także transmisję danych. Ponadto posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak: intuicyjny interfejs użytkownika, rozszerzoną obsługę wiadomości SMS oraz e-mail, zintegrowany speakerphone, funkcję hands-free, zewnętrzną chowaną antenę, port Mini-USB do komunikacji z komputerem, podświetlaną kroploszczelną klawiaturę, szybkie połączenie z pocztą głosową Iridium, 8 poziomów dzwonków i alertów. 
Copyright © 2014 www.marsat.pl - Design & Engine FineCMS.pl - strony www z systemem CMS